• 📸Fotorelacja z trzeciego dnia wycieczki do Trójmiasta.⚓️

• Fotorelacja z trzeciego dnia wycieczki do Trójmiasta.W tym dniu zwiedzaliśmy starówkę Gdańska: urokliwe kamienice i uliczki, zabytkowe spichlerze, gdański żuraw, statek muzeum Sołdek, Bazylikę Mariacką. Spacer zakończyliśmy przy Fontannie Neptuna. Ostatnim punktem wycieczki była Stocznia Gdańska- miejsce narodzin Solidarności. W historycznej Sali BHP nasza pani przewodnik przybliżyła nam wydarzenia dotyczące strajku stoczniowców i podpisania porozumień sierpniowych w 1980 roku. Trzy dni pobytu w Trójmieście to za mało. Mile spędzony wspólnie czas, odpoczynek od szkoły i hotelowe atrakcje będziemy długo pamiętać.

• 👉Drugi dzień wycieczki uczniów ZSR w Krzyżewie do Trójmiasta.🚌

• Drugi, pełen wrażeń, dzień wycieczki uczniów ZSR w Krzyżewie do Trójmiasta.Zwiedzanie zaczęliśmy od spaceru po plaży na wyspie Sobieszewskiej. Następnie zwiedzaliśmy katedrę w Gdańsku Oliwie i wysłuchaliśmy koncertu organowego. Niezapomniane wrażenia wywarło na nas Muzeum Drugiej Wojny Światowej.

• 🚌Pierwszy dzień wycieczki do Trójmiasta.🧳

• Pierwszy dzień wycieczki do Trójmiasta. Zwiedzaliśmy Muzeum Emigracji w Gdyni i Pole Bitwy na Westerplatte. Spacerując wzdłuż portowego wybrzeża obejrzeliśmy z bliska historyczny żaglowiec Dar Pomorza oraz okręt marynarki wojennej ORP Błyskawica.

• Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Pszczelarstwie. 🐝🍯🐝

• Uczennica Martyna Mościcka kl. IV Technikum Agrobiznesu z Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie wśród najlepszych na Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Pszczelarstwie.

23.11.2022r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbyła się IV edycja Konkursu Wiedzy o Pszczelarstwie. Naszą szkołę reprezentowały Paulina Fiedorek i Urszula Wołpiuk uczennice kl. III Technikum Agrobiznesu oraz Martyna Mościcka uczennica kl. IV Technikum Agrobiznesu. Martynie Mościckiej udało się wygrać dogrywkę z dwiema uczennicami innych szkół i finalnie zająć premiowane nagrodą finansową oraz wyróżnieniem 6 miejsce. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 34 uczniów z 13 szkół z regionu Województwa Podlaskiego. Gratulujemy naszym uczennicompozyskanej wiedzy, którą doceniono na konkursie. Dziękujemy za czas poświęcony na przygotowania do konkursu i życzymy sukcesów w kolejnych edycja, które przy takim zaangażowaniu, jakim okazały się Paulina i Urszula na pewno w przyszłej edycji przyjdą.

Podziękowania również dla koordynatora konkursu, jakim jest Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w Województwie Podlaskim, funkcjonująca w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

• ‼️Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów👍

• Dwóch uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie wzięła udział w Wojewódzkiej uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Za uzyskanie najwyższej średniej w czteroletnim technikum stypendium uzyskał Maciej Uszyński uczeń IV klasy Technikum Rolniczego, natomiast za uzyskanie najwyższej średniej w pięcioletnim technikum stypendium uzyskał Michał Grodzki uczeń IV klasy Technikum Agrobiznesu. Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Stypendia Prezesa Rady Ministrów zostały wręczone z rąk Wiceministra Edukacji Nauki Dariusza Piontkowskiego. Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów!