• VI Bieg Niepodległości za nami!!!🏃‍♀️🏃

• W dniu 10.11.2022 uczniowie naszej szkoły: Paulina Czajkowska, Klaudia Łupińska, Konrad Makowski i Przemysław Grochowski wzięli udział w VI Biegu Niepodległości, który był rozgrywany w Białymstoku. Organizatorem biegu była Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ,a celem jaki przyświecał, była popularyzacja wartości patriotycznych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Nasi uczniowie przy padającym deszczu i bardzo wymagającej trasie zajęli: Paulina 6- miejsce, Klaudia 15- miejsce na 46 osób startujących. Panowie również pobiegli na miarę swoich możliwości i zajęli miejsca w połowie stawki. Warto dodać, że w tym biegu wystartowało aż 118 zawodników. Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

• "Szkoła do hymnu" 🏫🎶

• Nasza szkoła, już po raz piąty, brała udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwo Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. We czwartek 11.11.2022r. o godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”, by w ten sposób włączyć się we wspólne świętowanie 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• 👉Konkursu dla uczniów klas maturalnych o profilu rolniczym.✍️

•    7 listopada w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie przeprowadzono szkolny etap XXVI edycji wojewódzkiego konkursu dla uczniów klas maturalnych o profilu rolniczym "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Konkurs przeprowadzono przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy w Białymstoku oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Wysokiem Mazowieckiem.
                 Rywalizacja była bardzo wyrównana, do wyłonienia zwycięzców konieczne było przeprowadzenie dogrywki. Zmagania etapu szkolnego uzyskując największą ilość punktów wygrał Patryk Górski, który będzie reprezentował Szkołę na etapie wojewódzkim. Drugie miejsce po dogrywce zdobył Przemysław Brzozowski wyprzedzając na trzeciej pozycji o zaledwie 0,5 punktu Monikę Błońską. Gratulujemy uczniom wiedzy, która zapewne posłuży w trakcie pracy w gospodarstwach, natomiast Patrykowi życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim!