• SZKOLENIA I KURSY!

• FOTORELACJA ze spotkania z przedstawicielami firmy PRO KURS BHP dotyczące szkoleń i kursów na wózki podnośnikowe, ładowarki teleskopowe, kombajny zbożowe, opryskiwacze rolnicze, prasy rolnicze o wysokim stopniu zgniotu, sieczkarnie, kombajny do roślin okopowych, strączkowych, pilarki łańcuchowe itp.

• PAMIĘTAMY I WSPOMINAMY!

• 26 października 2022 r. uczennice naszej szkoły porządkowały miejsce spoczynku Stefanii Karpowicz na cmentarzu w Płonce Kościelnej oraz grób jej matki na cmentarzu parafialnym w Waniewie. W tych dniach szczególnie pamiętamy i wspominamy założycielkę Szkoły Rolniczej w Krzyżewie. Minęło wiele lat od jej śmierci, ale ciągle jest w naszych sercach. PAMIĘTAMY!

• 📣ZAPRASZAMY na webinar WYSOKA WYDAJNOŚĆ I DOBRA PŁODNOŚĆ👇

• Potrzebujesz zastrzyku nowej wiedzy i inspiracji z zakresu produkcji zwierzęcej Skorzystaj z nowoczesnej i wygodnej metody pozyskiwania kwalifikacji zawodowych.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium on-line pt. „Wysoka wydajność i dobra płodność – czy to w ogóle możliwe?

Zarządzanie rozrodem bydła w stadach wysokowydajnych”, które organizujemy w dniach:

28 października 2022 r. (PIĄTEK), w godz. 10:00-13:00 – seminarium wiedzowe

29 października 2022 r. (SOBOTA), w godz. 10:00-13:00 – szkolenia warsztatowe pt. „Dbaj o młodzież”.

Spójrz na swoje stado z innej perspektywy, rozwijaj kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć wyższą efektywność produkcji. Spotkaj się praktykami i ekspertami, skorzystaj z ich cennych wskazówek i doświadczenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem czynników wpływających na skuteczny rozród bydła mlecznego oraz warunków odpowiadających za poprawę jego wyników

Tematyka webinarium:

„To złe żywienie a nie wysoka wydajność mleka źle wpływa na rozród krów” – prof. Zygmunt M. Kowalski

„Żywienie i dobrostan krowy w okresie okołoporodowym” – Elżbieta Kordalska – doradca żywieniowy PFHBiPM

„Zarządzanie rozrodem krów mlecznych. Nowe wyzwania dla hodowców i lekarzy weterynarii” – lek. wet. Michał Hądzlik

W trakcie naszego spotkania poruszone zostaną również takie zagadnienia, jak: Zaburzenia rozrodu Wskaźniki rozrodu Organizacja procesu inseminacji Ekonomia zaburzeń płodności Wykrywanie rui Odchów cieląt- istota pierwszej doby, dobrostan Dobrostan jałówek Żywienie cieląt i jałówek

Obowiązuje rejestracja poprzez formularz online  https://app.evenea.pl/event/pfhbipmwebinar/

Wydarzenie współfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.

• 🔔OGŁOSZENIE‼️

• 26.10.2022r. o godz. 10.50 zapraszamy osoby chętne na spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy PRO KURS BHP dotyczące szkoleń i kursów. W ramach projektu można uzyskać uprawnienia na wózki podnośnikowe, ładowarki teleskopowe, kombajny zbożowe, opryskiwacze rolnicze, prasy rolnicze o wysokim stopniu zgniotu, sieczkarnie, kombajny do roślin okopowych, strączkowych, pilarki łańcuchowe itp.

W projekcie mogą uczestniczyć uczniowie, rodzice uczniów, nauczyciele. ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS:)