• 🏃🏃‍♀️ Impreza sportowa:)

• W dniu 05.10.2022 uczniowie naszej szkoły brali udział w licealiadzie drużynowych biegach przełajowych które odbywały się w Białymstoku. Była to impreza sportowa gdzie była też liczona klasyfikacja indywidualna. Naszą szkołę reprezentowała Paulina Czajkowska i Szymon Bujno. Paulina w biegu na 1500 m zajęła bardzo dobre miejsce gdyż zdobyła 8 miejsce na 39 zawodniczek. Szymon w swoim biegu na 2500m był 28 na 51 startujących. Gratulujemy godnego reprezentowania naszej szkoły i dobrych wyników. Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach które na nas czekają.

• Konferencja pt. ,,Produkuj tak, abyś sam chciał to zjeść– praktyczne aspekty produkcji ekologicznej i jej wpływu na ochronę środowiska”

• Uczniowie klasy IV Technikum Rolniczego, wzięli udział w konferencji pt. ,,Produkuj tak, abyś sam chciał to zjeść – praktyczne aspekty produkcji ekologicznej i jej wpływu na ochronę środowiska” zorganizowanej przez Międzynarodową Akademię Nauk Stosowanych w Łomży oraz Podlaską Izbę Rolniczą. W wydarzeniu uczestniczyli naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Instytutu Ochrony Roślin w Białymstoku czy Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Olsztynie.

• Zajęcia praktyczne:)🥔🥕🫑🧅

• Młodzież naszej szkoły brała udział w zajęciach praktycznych. To właśnie dzisiaj wszyscy poznali sprzęt, który był wykorzystywany dawniej, ale także i dziś podczas jesiennych zbiorów ziemniaków i warzyw. Każdy mógł się przekonać, że zbieranie ziemniaków z pola to dość ciężkie zajęcie. Wszyscy poradzili sobie z tym doskonale.

• Licealiada województwa podlaskiego w lidze lekkoatletycznej.:)

• W dniu 29.09.2022 uczniowie naszej szkoły brali udział w licealiadzie województwa podlaskiego w lidze lekkoatletycznej. Było to XXXIII memoriał im. Aleksandra Wojny. Naszą szkołę reprezentowalo 21 uczniów: 6 dziewcząt i 15 chłopaków. Każdy ze startujących dał z siebie wszystko by godnie reprezentować naszą szkołę. Nie brakowało emocji, woli walki, padały rekordy życiowe a niektórzy ponieśli drobne urazy. Jednakże wszystko odbywało się w sferze fair Play. Po ogłoszeniu wyników nasza szkoła uplasowała się : dziewczęta na 15 miejscu z 22 szkół , chłopcy - 15 miejsce na 33 szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom sportowej postawy reprezentującą naszą szkołę i życzymy dalszych sukcesów!!!