• Jest taki dzień...

29.12.2021

Dnia 17 grudnia 2021 odbyły się jasełka zorganizowane przez uczniówklasy pierwszej wraz z koleżankami i kolegami ze starszych klaspod kierunkiem pani Moniki PłońskiejUroczystość wprowadziła całą społeczność szkolną w świąteczny nastrój, a wspólne śpiewanie kolęddało poczucie jedności.Dziękujemy za udział i zaangażowanie oraz życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

• "PACZUSZKA DLA MALUSZKA"

29.12.2021

Przed świętami Bożego Narodzenia zakończyliśmy akcję „Paczuszka dla Maluszka”,  podczas której zbieraliśmy pieluszki jednorazowe, artykuły higieniczne, żele, pudry, kremy, szampony, oliwki i chusteczki nawilżone.
            Do zbiórki  zaprosiła nas Fundacja Małych Stópek . Symbolem naszej akcji była specjalna „paczuszkowa” bombka, która zawisła na szkolnej choince.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną zbiórkę.

Wszystkie dary przekazane zostały do Domu Matki i Dziecka "Nazaret" w Supraślu.

• PODSUMOWANIE AKCJI ”TYTKA CHARYTATYWNA”

27.12.2021

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół w Krzyżewie składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję ”Tytka Charytatywna”. Od kilku lat wspieramy osoby potrzebujące, zwłaszcza w okresie świątecznym. Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom i przyjaciołom szkoły zebraliśmy i wypełniliśmy wiele toreb papierowych artykułami spożywczymi i chemicznymi. Te wspaniałe dary  przekazaliśmy osobom najbardziej potrzebującym.

Bardzo dziękujemy za hojność i Wasze serca!

• "FERIE W MUNDURZE"

27.12.2021

Szeregowy Mateusz Ruczaj z 14 Batalionu Lekkiej Piechoty w Hajnówce zapoznał uczniów naszej szkoły
            z funkcjonowaniem formacji wojskowych w Polsce.W szczególności omawiał  zasady służby w Wojskach Obrony Terytorialnej. Przedstawił ofertę odbycia 14 -dniowego szkolenia wojskowego, zaplanowanego w czasie  ferii zimowych.
            Program „Ferii w Mundurze” ma na celu zachęcenie pełnoletniej młodzieży szkolnej  do służby  Ojczyźnie.
            Pięcioro naszych uczniów wyraziło  chęć uczestnictwa w takich zajęciach, które mają być zorganizowane w Jednostce Wojskowej
            w Białymstoku.

Jesteśmy bardzo dumni i życzymy powodzenia przyszłym żołnierzom!

• Konta użytkowników

22.12.2021
            For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.